Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

Sertifikalar
iyi kalite Çift Duvar Kağıt Bardaklar satış için
iyi kalite Çift Duvar Kağıt Bardaklar satış için
Müşteri yorumları
Biz böyle bir XinYaTai güçlü tedarikçileri olması için oldukça eminiz.

—— Peamit Ltd

Biz XinYaTai grup seti yelken, geliştirilen kariyer tebrik, parlak oluştur!

—— Dimex sa

Ben sohbet şimdi

Wuhan Xinyatai Paper Products Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Wuhan Xinyatai Paper Products Co., Ltd. Wuhan Xinyatai Paper Products Co., Ltd. Wuhan Xinyatai Paper Products Co., Ltd. Wuhan Xinyatai Paper Products Co., Ltd. Wuhan Xinyatai Paper Products Co., Ltd.
Şirket Resepsiyon Ofis Kanton Fuarı OET

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Orta Doğu
Markalar : XINYATAI
No. Çalışanları : 240~260
Yıllık satış : 24,000,000-26,000,000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%

HİZMET

Ölçemiz

2015 yılında şirketimiz Wu Jia Shan ekonomik kalkınma bölgesinde büyük bir para harcamış ve modern sanayi parkı inşa etmiştir. 16.000 metrekareyi kaplayan tüm sanayi parkı. 1 cümle tamamlanmış ve kağıt bardak ve kapaklar için üretim yapılmıştır. İfade 2 şu anda yapım aşamasındadır. Eylül ayında bitmiş olacak ve plastik bardaklar ve diğer ilgili ambalaj ürünleri için kullanılacaktır. Bütün projelerin üretime girmesinden sonra, yıllık satış çıktı değeri 30 milyon dolardan fazla olacaktır.

Gücümüz

Fabrikamızda yaklaşık 300 çalışan var. Tozsuz bitkilerde bir oluklu kağıt makinesi, iki PE kaplama makinesi, dört baskı makinesi (7 renge kadar), 150 orta makine ve 80 yüksek hızlı makine bulunduruyoruz.

Ve biz, FDA, LFGB, BV, SGS, FSC, COC sertifikaları, vb sahibi. Profesyonel personelimiz, ileri üretim makineleri ve sıkı teknolojik süreç sayesinde, kağıt bardaklarımız tüm dünyada iyi satılmaktadır ve kağıt endüstrisinde iyi bir üne kavuşuyoruz.

Kurumsal vizyon

SYTAI grubu, güvenlik, sağlık ve çevrenin korunması hedefleri doğrultusunda sağlıklı bir yaşamın yol göstericisiymiş ve insan çevre koruma kariyerinin bir işareti olmayı taahhüt etmiştir.

Yakın gelecekte SYTAI grubu gıda ambalajı ve yiyecek içecek alanlarının sağlıklı gelişimine katkıda bulunan dünya gıda ambalajı, yiyecek içecek uluslararası işletmesi olacak.

Beklentimiz

Bizden içtenlikle teşekkürlerimizi sunarız! Her zaman dünyanın dört bir yanından gelen müşterilerle uzun vadeli istikrarlı ve kazan-kazan iş ilişkileri sürdürürüz.

Bu alanla ilgileniyorsanız, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyin. Size olağanüstü kalite ve hizmet yaratmaktan onur duyarız!

İletişim bilgileri
Wuhan Xinyatai Paper Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Lily Liu

Tel: 86-27-85899666

Faks: 86-27-84654833

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)