Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuhan Xinyatai Paper Products Co., Ltd.

Sertifikalar
iyi kalite Çift Duvar Kağıt Bardaklar satış için
iyi kalite Çift Duvar Kağıt Bardaklar satış için
Müşteri yorumları
Biz böyle bir XinYaTai güçlü tedarikçileri olması için oldukça eminiz.

—— Peamit Ltd

Biz XinYaTai grup seti yelken, geliştirilen kariyer tebrik, parlak oluştur!

—— Dimex sa

Ben sohbet şimdi

Wuhan Xinyatai Paper Products Co., Ltd.

1 2 3 4 5
companyPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2 companyPics.title3 companyPics.title4
Şirket Resepsiyon Ofis Kanton Fuarı OET

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Orta Doğu
Markalar : XINYATAI
No. Çalışanları : 240~260
Yıllık satış : 24,000,000-26,000,000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%

Wuhan Xinyatai kağıt ürünleri Co, Ltd

Wuhan Xin Yatai kağıt ürünleri Ltd. Şti., 2006 yılında kuruldu konusunda uzmanlaşmış gıda ambalaj Konteyner Sanayi, set tasarımı, üretim, satış entegrasyonu. Şirketin yeni bir kaplama Makinası, kesme makinesi, Kesim Makinası, Gelişmiş altı renk flexo baskı makinesi, otomatik kesim makinesi, kağıt cuppaper kap makinesi ve diğer üretim ekipmanları var. ISO9001, QS sertifika, geçirilen kurumsal "bütünlük birimi","Ulusal Kalite, itibar, hizmet AAA dereceli kuruluş", "Ulusal Kalite güvenilir marka", "AAA + kaliteli güvenilir kurumsal seviye" başlık layık.

Şirket "s existingstaff yaklaşık 300 kişi, bir modern yeni bir alanda yaklaşık 40 dönüm gerçekleştirmekteyiz. Şirketin ana ürünler olan oluklu fincan, kahve fincanı, cup, reklam Kupası, Pazar yoğurt kupa, kase, reklam, kase, patlamış mısır kova, PS Kupası kase kapak serisi, güzel görünüm, iyi sertlik, gazeteyi ve mürekkep QS, geçmiş anlık erişte Pazar kase SGS kalite belgesi.

Ürün en çok satan Europe ve Amerika, Orta Doğu'den fazla 10 ülke ve başarılı bir şekilde uluslararası büyük süpermarket, girilen tüm ürün fleksografik su bazlı mürekkep baskı, uluslararası çevre koşullarına uygun olarak, sağlık ve tatsız, lütfen kullanımı olabilirsiniz. Güçlü teknik ve geçerli olan bu müşteriler için yüksek kaliteli hizmet veren farklı müşteriler bireysel ihtiyaçlarına cevap verebilecek. Kalarak iyi niyet kavramını, şirket ürün kalitesini kararlılığını ve itibar iyi olan sanayi şirketi, başlangıcından "s developmentchange hızla büyüyen gücü, şimdi Çin gıda Ambalaj Sanayi Ünlü markalar kapsayıcıdır. Şirketler "kalite ilk, müşteri memnuniyeti" için uygun iş prensipleri, "yüksek kaliteli malzemelerle, birinci sınıf teknoloji, birinci sınıf ürünler, piyasada, ele geçirmek için birinci sınıf geliştirme kalite ilkesi bağlılığı sağlar birinci sınıf Servisi, birinci sınıf marka", marka yolculuğa almak yüksek kaliteli ürünleri yapmak için. Xin Yatai gıda ambalaj konteyner "Yurtiçi, dünya, temel hedef ve ilk marka yapma yönlendirmek" olacak.

Wuhan Xinyatai Paper Products Co., Ltd.

Sevgili satın alma aracı

Hoş geldiniz, Wuhan XinYaTai kağıt ürünleri Co., Ltd. Web sitesini ziyaret edin

Şirketimiz tüm personel temsilcisi olarak, endişe, destek ve samimi işbirliği için minnettarım.

Modern hayatımızın talebe uyum amacıyla, biz büyük bir yaptık ile her alanda tüm dünyada iletişim şeklini geliştirmek için çaba.

Bizim şirket odak gıda ambalaj konteyner sektöründe, tasarım, üretim ve satış biraraya. Günümüzde, bizim Top Kağıt, kağıt Kupası taraftarları, dondurma kağıt bardak, tek cidar kağıt bardak, çift duvar kağıt bardak, dalgalanma duvar kağıt bardak, elmas çift duvar kağıt bardak, patlamış mısır kovaları ve kapaklarının tüm Serisi dünyanın, özellikle Orta Doğu, Avrupa ve Amerika'da çok popüler.

Biz enerji ve yaratıcılık dolu, profesyonel bir takımız. Bizim en iyi kalite, fiyat ve hizmet bizim için dünya gıda ambalaj konteyner sektöründe önemli bir roll oynamak için iyi nedenleri vardır.

Gelecekte, tüm personelimiz ile birlikte bana, daha etkin bir şekilde katılan bizim kağıt ürünleri yenilikler. Firmamız gelişimi için alanı genişletmek eminiz.

İletişim bilgileri
Wuhan Xinyatai Paper Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Lily Liu

Tel: 86-27-85899666

Faks: 86-27-84654833

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)